Letní soustředění AKJ ČR a Fighting

Albrechtice, 09.07.2022

Celkem přihlášených: 141

Registrace účastníka

dd.mm.yyyy (dd.mm.rrrr)
+420xxxxxxxxx / xxxxxxxxx

Adresa bydliště

Kontaktní adresa (rodičů, příbuzných) v době soustředění pro náhlé případy

+420xxxxxxxxx / xxxxxxxxx

Spolubydlící v chatce

Kontrolní­obrázek

Opište text z obrázku / Copy the text from the image

Pro mladší 18-ti let vyplní formulář zákon.zástupce.
Prohlašuji, že zdravotní stav výše přihlášeného dovoluje zúčastnit se pořádané akce.
 

GDPR souhlas

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu
a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob
v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) není možné dokončit proces registrace.
JménoKlub
Armstark EliášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Armstark HanaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Armstark TobiášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Cinová PetraTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Čermáková EliškaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Čermáková KarolínaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Červený PetrTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Dina Ana MariaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Falešník SimonTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Foitová Valentina EmilieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Háková AlžbětaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Hnilička LukášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Chytrová AntonieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Ilkov DominikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Ilkov JanTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Janstová ElenaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Kořízková TerezaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Kratochvílová PavlínaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Krejčová SofiaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Kříž StandaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Kuhnová DenisaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Laczko JakubTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Lechová TerezaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Leichner TomTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Lisáková EliškaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Michanek JanTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Michanek ml. JanTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Peterka MatyášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Poc PatrikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Polívková NatálieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Procházka OldřichTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Šimána OndřejTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Vaverka MatyasTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Venc OndrejTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Wirthová PatricieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Zachožyjová TerezaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Zachožyjová TerezaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Bartůněk DenisHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Boubelík NikolasHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Boubelík NikolasHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Duben Přemysl VáclavHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Fogl JirkaHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Komenda MarekHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Lindenthal AlbertHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Neužil JiříHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Rychnovský JanHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Švancarová MichaelaHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Tamassy ŠtefanHaciman, Lázně Toušeň, CZ
Doležalová Barbora AmyMMA & BJJ Fight Club, Chomutov, CZ
Burešová MichaelaAKJ Brno, Brno, CZ
Drozdová EvaAKJ Brno, Brno, CZ
Drška JanAKJ Brno, Brno, CZ
Kmenta MartinAKJ Brno, Brno, CZ
Konečný TomášAKJ Brno, Brno, CZ
Malý MartinAKJ Brno, Brno, CZ
Valek RomanAKJ Brno, Brno, CZ
Vlha DanielAKJ Brno, Brno, CZ
Vozár ViktorAKJ Brno, Brno, CZ
Vychodilová LucieAKJ Brno, Brno, CZ
Weiss VlastimilAKJ Brno, Brno, CZ
Zsemle RadekAKJ Brno, Brno, CZ
Hoch JiříCobra Ryu Strakonice, Strakonice, CZ
Dvořáková EliškaSebeobrana AKJ na Základní škole Trhové Sviny - SKP Č.Budějovice, CZ
Filipčík JosefSebeobrana AKJ na Základní škole Trhové Sviny - SKP Č.Budějovice, CZ
Krajčíriková AdélaSebeobrana AKJ na Základní škole Trhové Sviny - SKP Č.Budějovice, CZ
Steinbach JakubKuma Jutsu Nové Strašecí, Nové Strašecí, CZ
Beneš ViktorAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Koryta AdamAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Palička KryštofAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Šárová LucieAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Ševčík JakubAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Ševčík JozefAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Ševčík MarekAKJ Jaroměř, Jaroměř, CZ
Belujský PatrikSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Beránek DanielSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Beránek JanSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Hermann MartinSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Krebsová AndreaSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Kubečková JitkaSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Kulač JiříSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Maršán ŠtěpánSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Radouch StanislavSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Steinbauer MarekSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Strnad MichalSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Strnad MichalSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Trnka DanSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Veselková DagmarSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Vítovec ViktorSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Vondrysková TerezaSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Zabilka JanSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Zajíc TomášShotokan Karate Chrudim, Chrudim, CZ
Bombera MojmirŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Havíř MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Hrnčál Tomᚊkola bojových umění Most, Most, CZ
Kořínek MichalŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Koskuba AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Matějka OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Muller FilipŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Radba AlešŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Radba JanŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Remuta Tomᚊkola bojových umění Most, Most, CZ
Vašíček FilipŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Vomasta OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Vrána JanŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Vrána Lukᚊkola bojových umění Most, Most, CZ
Houser MarekTJ Karate Nové Hrady, Nové Hrady, CZ
Houserová KarolínaTJ Karate Nové Hrady, Nové Hrady, CZ
Koubková ZdenkaTJ Karate Nové Hrady, Nové Hrady, CZ
Morong KarelTJ Karate Nové Hrady, Nové Hrady, CZ
Morong PatrikTJ Karate Nové Hrady, Nové Hrady, CZ
Morongova NikolaTJ Karate Nové Hrady, Nové Hrady, CZ
Arnošt FilipŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Arnošt PatrikŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Bírová KláraŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Bondarieva DariaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Brázda ŠtěpánŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Dominová IvetaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Forstová DanielaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Gabriel PetrŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Hadrava VáclavŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Hájková AdélaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Hánová TerezaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Hofmanová KlaudieŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Iljaš VasylŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Kazakov DmitryŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Kimák MatějŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Knížek DominikŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Knížek OndřejŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Knížková ŠárkaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Kremlová AdélaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Krchovová EliškaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Kuzmyn OlehŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Mattanelli JakubŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Papp MaximiliánŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Sedláčková IvetaŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Vlach PetrŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Zíbar AdamŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
Bláhová TerezaBPA, Plzeň, CZ
Michlová MarkétaBPA, Plzeň, CZ
Nový TomášBPA, Plzeň, CZ
Šambergr DavidBPA, Plzeň, CZ