Tiger Cup Chomutov (3.kolo)

Chomutov, 19.10.2019

Celkem přihlášených: » FIGHTING: 51 » NE WAZA: 68 » DUO SYSTEM: 33 » HARD KATA: 24 » FIGHTING LOWKICK: 7 » týmů: 9

Registrace závodníka

dd.mm.yyyy (dd.mm.rrrr)

váha je povinná pro disciplínu fighting, ne waza gi/no gi a fighting lowkick

Disciplíny

+420xxxxxxxxx / xxxxxxxxx

Fighting

Ne waza gi/no gi

Duo system

pro tuto disciplínu je třeba vytvořit dvoučlenný tým - formulář týmu

Hard kata

Fighting lowkick

disciplína Fighting lowkick je určena pro muže nebo ženy od 18.let

Kontrolní­obrázek

Opište text z obrázku / Copy the text from the image

mladší 18-ti let potřebují vyplněné prohlášení zákon.zástupce
Prohlašuji, že můj zdravotní stav mi dovoluje zúčastnit se tohoto závodu.
Tímto také uděluji souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů.
Souhlasím s pravidly a podmínkami závodu.

DUO SYSTEM - Bez rozdílu - Cadets 8-9, U10
Čureja RobertTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Hlad DanielTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Koskuba MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Křelina AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Vavřík JaroslavTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Vavřík JosefTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Wirthová PatricieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
DUO SYSTEM - Bez rozdílu - Cadets 6-7, U8
Armstark TobiášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Valášek MatyášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
DUO SYSTEM - Chlapci/děvčata/smíšené - Cadets 10-11, U12
Bogdanov PlatonTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Bžoch DavidTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Havíř MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Kolbaba PetrTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Květ PatrikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Machová EliškaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Marek JiříŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Matějka OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Sedláčková KláraTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Vomasta OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Záděra ViktorTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Zikán DenisŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
DUO SYSTEM - Chlapci/děvčata/smíšené - Cadets 12-14, U15
Bártková EmaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Bogdanov TymurTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Chytrová AntonieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Ilkov DominikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Koskuba AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Kováč KarelTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Krásl SamuelTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Krause AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Kuhnová DenisaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Prouza MiroslavTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Strnad MichalSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Veselka JakubSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 8-9, -27 kg
Koskuba MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 8-9, -38 kg
Gorbatenko DanielSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Ženy - Cadets 8-9, -36 kg
Hermanová KamilaSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 10-11, -38 kg
Vomasta OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 10-11, -42 kg
Schwarz KryštofSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Zikán DenisŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 10-11, -46 kg
Bogdanov PlatonTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Havíř MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 12-14, -45 kg
Ilkov DominikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Koskuba AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Pipek TomášKobra, Kladno, CZ
Sadílek TomášSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 12-14, -55 kg
Bogdanov TymurTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Krutský VlastimilTeam Wolverine, Kolín, CZ
Macháček SebastienTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 12-14, -60 kg
Pipek JakubKobra, Kladno, CZ
Vitásek JakubŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 12-14, -66 kg
Mašek RichardKomplex gym Louny, Louny, CZ
  
FIGHTING - Muži - Cadets 12-14, +66 kg
Fieron PavelŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Ženy - Cadets 12-14, -57 kg
Kuhnová DenisaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
FIGHTING - Ženy - Cadets 12-14, -63 kg
Chytrová AntonieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Lepková AdélaClube de Jiu-Jitsu Pitbull Czech Republic, Praha, CZ
  
FIGHTING - Ženy - Cadets 12-14, +63 kg
Jechová LucieTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Aspirant 15-17, -60 kg
Kameník TomášTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Kořínek MichalŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
FIGHTING - Muži - Aspirant 15-17, -66 kg
Bláha JanTiger JiuJitsu, Kralupy n. Vlt., CZ
Bratičák MatějKobra, Kladno, CZ
Dobiáš JiříSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Důra TomášMMA BAZGIER, Strakonice, CZ
Kolář JanSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Muži - Aspirant 15-17, -73 kg
Chvátal TomášKobra, Kladno, CZ
Nezbeda JanTiger JiuJitsu, Kralupy n. Vlt., CZ
Orban DavidStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Petrů PavelSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Šustr MariánSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Muži - Aspirant 15-17, -81 kg
Osvald VáclavTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
FIGHTING - Muži - Aspirant 15-17, +81 kg
Goubej PetrSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Horák JanSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Ženy - Aspirant 15-17, -57 kg
Cinová PetraTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Trojáková EliškaKobra, Kladno, CZ
  
FIGHTING - Muži - Junior 18-20, -69 kg
Hampl DavidTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Junior 18-20, -77 kg
Bug JanTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Junior 18-20, -85 kg
Bernášek Lukᚊkola bojových umění Most, Most, CZ
Sochor MarekŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Veselý FilipTeam Wolverine, Kolín, CZ
Zícha KarelSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
FIGHTING - Muži - Junior 18-20, -94 kg
Hanzálek LukášTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Senior 21+, -69 kg
Škarka JanTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Senior 21+, -77 kg
Škarka JanTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING - Muži - Senior 21+, +94 kg
Edl OndřejŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ
kvarda robinKomplex gym Louny, Louny, CZ
  
HARD KATA - -10
Dobiášová VeronikaSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Hermanová KamilaSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Křížová BarboraKarate Klub Kadaň a Klášterec, Klášterec, CZ
Matějka OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Pulec OldřichKobra, Kladno, CZ
Vomasta OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
HARD KATA - -12
Fišarová MagdalénaKobra, Kladno, CZ
Havíř MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Koskuba AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Krause AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Odlas ŠimonKobra, Kladno, CZ
Stumpf FinnKarate club ATSV Oberkotzau, Oberkotzau, D
  
HARD KATA - -15
Hout VladislavKobra, Kladno, CZ
Hradský JakubKobra, Kladno, CZ
Sadílek TomášSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Strnad MichalSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
Veselka JakubSKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ
  
HARD KATA - +15
Arzberger PetraKarate club ATSV Oberkotzau, Oberkotzau, D
Dimov JáchymKobra, Kladno, CZ
Dobiáš JiříSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Jelínek JakubŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Krawetzke BirgitKarate club ATSV Oberkotzau, Oberkotzau, D
Müller FilipŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
HARD KATA - Mistrovské pásy +35
Ilkov JanTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
FIGHTING LOWKICK - Muži +18, -77 kg
Orlický PavelStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Švejk MatějStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
  
FIGHTING LOWKICK - Muži +18, -85 kg
Kopač JanKomplex gym Louny, Louny, CZ
Veselý FilipTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
FIGHTING LOWKICK - Muži +18, -94 kg
Mareš MatějMMA BAZGIER, Strakonice, CZ
  
FIGHTING LOWKICK - Muži +18, +94 kg
kvarda robinKomplex gym Louny, Louny, CZ
  
FIGHTING LOWKICK - Ženy +18, open
Žemličková LauraMMA BAZGIER, Strakonice, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 8-9, -27 kg
Chrástný LukášBudoTeam Horoměřice, Horoměřice, CZ
Koskuba MatějŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Křelina AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 8-9, -34 kg
Čureja RobertTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 8-9, -38 kg
Gorbatenko DanielSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
NE WAZA - Ženy - Cadets 8-9, -32 kg
Daňková VandaClube de Jiu-Jitsu Pitbull Czech Republic, Praha, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 10-11, -34 kg
Cafourek VladimírSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Matějka OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 10-11, -38 kg
Kaňka LukášPraha 5 th Dimension BJJ Team, Praha, CZ
Kolbaba PetrTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Vomasta OndřejŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 10-11, -42 kg
Marek JiříŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Schwarz KryštofSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Zikán DenisŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 10-11, -46 kg
Bogdanov PlatonTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 10-11, +50 kg
Květ PatrikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Veselý OndřejTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
NE WAZA - Ženy - Cadets 10-11, +48 kg
Kalinová Lucie5thDimensionBjjTeam, Kladno, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 12-14, -45 kg
Ilkov DominikTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Koskuba AdamŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Pipek TomášKobra, Kladno, CZ
Sadílek TomášSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Tcaci Stanislav5thDimensionBjjTeam, Kladno, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 12-14, -55 kg
Bogdanov TymurTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Candaurov AlexandrPraha 5 th Dimension BJJ Team, Praha, CZ
Macháček SebastienTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 12-14, -60 kg
Pipek JakubKobra, Kladno, CZ
Vitásek JakubŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Muži - Cadets 12-14, +66 kg
Fieron PavelŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Ženy - Cadets 12-14, -57 kg
Kuhnová DenisaTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
  
NE WAZA - Ženy - Cadets 12-14, -63 kg
Chytrová AntonieTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Lepková AdélaClube de Jiu-Jitsu Pitbull Czech Republic, Praha, CZ
  
NE WAZA - Ženy - Cadets 12-14, +63 kg
Jechová LucieTeam Wolverine, Kolín, CZ
  
NE WAZA - Muži - Aspirant 15-17, -60 kg
Kořínek MichalŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Smolík HonzaStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
  
NE WAZA - Muži - Aspirant 15-17, -66 kg
Bratičák MatějKobra, Kladno, CZ
Dobiáš JiříSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Důra TomášMMA BAZGIER, Strakonice, CZ
Kolář JanSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Prachar TondaStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
  
NE WAZA - Muži - Aspirant 15-17, -73 kg
Du KevinStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Hlaváček TomášStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Chvátal TomášKobra, Kladno, CZ
Petrů PavelSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Šustr MariánSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
NE WAZA - Muži - Aspirant 15-17, -81 kg
Osvald VáclavTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Vápeník LiborStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
  
NE WAZA - Muži - Aspirant 15-17, +81 kg
Goubej PetrSamurai Fight Club, Chodov, CZ
Horák JanSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
NE WAZA - Ženy - Aspirant 15-17, -57 kg
Cinová PetraTiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ
Trojáková EliškaKobra, Kladno, CZ
  
NE WAZA - Muži - Junior 18-20, -69 kg
Bošiak ChristianStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Hampl DavidTeam Wolverine, Kolín, CZ
Jelínek JakubŠkola bojových umění Most, Most, CZ
  
NE WAZA - Muži - Junior 18-20, -77 kg
Chvála TomášMMA BAZGIER, Strakonice, CZ
Louis DavidUFT - Mladá Boleslav, Tuchoměřice, CZ
Přech LukášStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Smolík MarekStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
Švejk MatějStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
  
NE WAZA - Muži - Junior 18-20, -85 kg
Bernášek Lukᚊkola bojových umění Most, Most, CZ
Sochor MarekŠkola bojových umění Most, Most, CZ
Zícha KarelSamurai Fight Club, Chodov, CZ
  
NE WAZA - Muži - Junior 18-20, -94 kg
Hanzálek LukášTeam Wolverine, Kolín, CZ
Mareš MatějMMA BAZGIER, Strakonice, CZ
  
NE WAZA - Muži - Junior 18-20, +94 kg
Uchytil MiroslavStreet Fighting Ju-Jitsu, Karlovy Vary, CZ
  
NE WAZA - Muži - Senior 21+, -69 kg
Vráblík OndřejKomplex gym Louny, Louny, CZ
  
NE WAZA - Muži - Senior 21+, -85 kg
Kopač JanKomplex gym Louny, Louny, CZ
  
NE WAZA - Muži - Senior 21+, +94 kg
Edl OndřejŠBU AKJ Plzeň, Plzeň, CZ

DUO SYSTEM - týmy

Bez rozdílu - Cadets 8-9, U10
ŠBU Most 3 (Škola bojových umění Most, Most, CZ)
   • Matěj Koskuba
   • Adam Křelina
Bez rozdílu - Cadets 6-7, U8
TFC4 (Tiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ)
   • Matyáš Valášek
   • Tobiáš Armstark
Chlapci/děvčata/smíšené - Cadets 10-11, U12
ŠBU Most 1 (Škola bojových umění Most, Most, CZ)
   • Denis Zikán
   • Jiří Marek
ŠBU MOST 2 (Škola bojových umění Most, Most, CZ)
   • Ondřej Matějka
   • Ondřej Vomasta
Chlapci/děvčata/smíšené - Cadets 12-14, U15
TFC (Tiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ)
   • Tymur Bogdanov
   • Platon Bogdanov
ŠBU MOST 4 (Škola bojových umění Most, Most, CZ)
   • Adam Krause
   • Matěj Havíř
TFC 2 (Tiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ)
   • Dominik Ilkov
   • Antonie Chytrová
TFC 3 (Tiger Fight Club, z.s., Chomutov, CZ)
   • Denisa Kuhnová
   • Eliška Machová
SKP 1 (SKP České Budějovice, Č.Budějovice, CZ)
   • Jakub Veselka
   • Michal Strnad